Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Létezik még ez a weboldal?...

Létezik még ez a weboldal? (Lovas szettek)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Régebben találtam egy olyan oldalt, ahol külön szín szerint voltak válogatva (képekkel együtt) lovas szettek, nyeregali/fásli/stb + lovak minden színben..

Sehol sem találom :(

Ha valaki tudja esetleg, kérem linkelje!! Nagyon megköszönném! :)



2016. jan. 20. 23:21
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Sz oldalsk 90%a ilyen.. Ugyen nem gondoltad, hogy ennyi alapján bárki megszüli neked, hogy mid fáj?
2016. jan. 21. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Esetleg erre gondoltál?

[link]

2016. jan. 21. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Nem így szín szerint, hanem a lovak színéhez igazítva, és minden ló szín+szett színhez volt kép.

Pl. Pej/sarga/szürke/nyárni fekete stb színű a ló, hozzá minden színben szett, erről képek. Tehát az volt a lényege, hogy lásd hogy áll a lovon egy bizonyos szín. Remélem így érthetőbb mire gondolok.. :)

2016. jan. 21. 09:04
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem az volt a lényege az oldalnak,hogy eladjanak (bár szerintem vásárolni is lehetett rajta), hanem az, hogy lásd melyik lóhoz melyik szín/színárnyalat illik.
2016. jan. 21. 09:06
 5/7 anonim ***** válasza:
snafflez.com/horsemaker/
2016. jan. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sajnos ez sem az, de ez is egy jó ötlet, köszöm a válaszod! :)
2016. jan. 24. 00:52
 7/7 anonim ***** válasza:

Már jó régi a kérdés, és nem is említetted meg azt sem, hogy küföldi oldal lenne, de szerintem ez sem rossz:

[link]

2017. ápr. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!