Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Cinege Lovasmajor, Töreki?...

Cinege Lovasmajor, Töreki? Vélemény?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam ez egy jó lovarda. Ez igaz? Van bértartási lehetőség? Milyenek a lovaik? Bármilyen info érdekelne. :)
2016. jan. 15. 17:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Terepen találkoztam már a lovasaikkal. Vannak nyugis lovaik is, amennyit látok belőlük. Fiatalok oktatnak, azt nemtudom milyen pálya van ott, de a terepek nagyon klasszak azt tudom ajánlani :)

Nemtudom hova valósi vagy, de kipróbálhatnád a Kabóka lovastanyát, az már sokkal színvonalasabb, ha edzeni szeretnél! :)

2016. jan. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Ha még érdekel, én ott lovagolok :)

Igen, talán vannak színvonalasabb helyek, de véleményem szerint ez is nagyon jó!

Vannak nyugis lovak, de vannak kifejezetten olyan lovak is, akik vágtaterepeket mennek. Ezen kívül van bértartási lehetőség is.

Kérdezz bátran bármit.

2016. márc. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!