Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a véleményetek a bértartásról?

Mi a véleményetek a bértartásról?

Figyelt kérdés
Nektek van tapasztalatok a bértartásról? előnyei-háttrányai?

2015. nov. 2. 18:27
 1/6 anonim válasza:
Hasznos és jó dolog. Nem mindenkinek telik saját lovardára és személyzetre. Ha megfelelő helyet választasz nem rossz az.
2015. nov. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Előnye legfőbképp a kényelem. Nem kell neked ganézni,dolgozni a ló körül,mindent megcsinálnak helyetted neked csak az élvezeti része marad. Hátránya h ennek meg van az ára is és egy minőségi hely 50 től 80 ig meg sem áll,az alatt csak ridegtartás van sok megalkuvással ,kevesebb kényelemmel a lovas számára. másik hátránya h sok helyen nem megbízható a tulaj vagy a lovászok,csak addig szép és jó ameddig ott vagy,nem tudod mit csinálnak a lóval mikor nem látod,ezért kicsit ki vagy nekik szolgáltatva. Legjobb ha otthon tartja az ember de ez ugye nem mindig megoldható ezért ha tetszik ha nem bele kell menni a bértartásba.
2015. nov. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Te kaptál anyudéktól lovat. Miért nrm plüst?

EGYSZER ülsz lovon és már körbetörlik a feneked lószőrrel?

Fogd már fel, hogy nem értes hozzá. 13 vagy és nrm értesz sem a lovakhoz, sem a pénzhez!!!

2015. nov. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó ha nem tetszik a kérdésem nem kell rá válaszolni ugyanis NEM KÖTELEZŐ.... És nem értem mért kell ennyire rosszindulatúnak és undoknak lemi azért mert fel tettem egy kérdést.. -.-"
2015. nov. 2. 20:41
 5/6 A kérdező kommentje:
Szerintem meg semmi közöd hozzá hogy hányszor ültem lovon (elárulom nem egyszer) és ahhoz meg pláne nincs jogod hogy megmondd az anyagi helyzetünk
2015. nov. 2. 21:03
 6/6 anonim ***** válasza:

A bértartás jó dolog, amennyiben jó a lovarda. Ezt viszont tapasztalat útján tudod meg. Barátnőmnek a csillivilli fedeleses full extrás loviban lefogyott a lova mert alig kapott enni.

De vannak kis családi lovik ahol jó dolga van a lónak sokat van legelőn, de nincs fedeles meg hasonlók.

Jó, mert nem neked kell ganézni, és az se baj, ha nem tudsz mindennap kimenni.

2015. nov. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!