Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit gondoltok az oktáv sported...

Mit gondoltok az oktáv sportedző (Lovas) tanfolyamról megéri?

Figyelt kérdés
Tehát lenne egy okj-m. Azért kérdezem mert sokan rossznak tartják nekem viszont van egy jo alapom mert már sok ideje lovagolok és igazából csak a papír kéne hogy tudjak oktatni lóval :). 19/L
2015. szept. 8. 19:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Én jelentkeztem,azt ígérték elküldik a címet meg az időpontot mikor hova menjek. azóta is küldik.. De nem is bánom őszintén,nem ér annyit ez a szar papír csak adsz a szarnak egy pofont,arra jó csak h a kókler is tudjon lobogtatni valamit h "szakember". Az h oktatni tudjál a kapcsolataidon áll vagy bukik , legjelentősebb dolog az h betudd dolgozni magad. Önmagában a papírtól úgysem leszel több,még ha külföldön tudnád érvényesíteni,de ott kiröhögnek ezzel (én is azt hittem h külföldön érnék vele valamit aztán kiderült h szart se) az ára meg irreális ahhoz képest amit ad. Van ahol nem a papír a lényeg,sok helyen kérik de inkább a tudás a lényeg meg a felelősségtudat .
2015. szept. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Oktávosra ne menj!

Én most fogom kezdeni, de máshol, ahol 2 éves a képzés estin adnak diákot is), az első év elmélet, a második gyakorlat rendes lovasedzővel. Sőt második évben a REV-et is le kell tenni.


Oktávos 7 hónapos képzés szerinted mit ad 315 ezerért? Jó formán semmit, ráadásul csak hétvégén van óra, mert rákérdeztem. Papírt azt ad, de tudást nem.

2015. szept. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!