Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Valaki tud olyan oldalt írni...

Valaki tud olyan oldalt írni ahol olcsón lehet venni lovaglócsizmát?

Figyelt kérdés

2014. szept. 23. 15:51
 1/3 anonim ***** válasza:
A Decathlon-ba 5.000 ft.-ért van, szerintem ez a legolcsóbb, mondjuk gumi, nem bőr. Bőr lovaglócsizmát még sajnos nem találtam én se olcsón :/
2014. szept. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vegyél használtan bőrcsizmát. Nagyon jókat ki lehet fogni és már be vannak törve, azzal sem kell szenvedni.
2014. szept. 24. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kérdés, hogy kinek mi az "olcsó". Nekem pl. van egy 70ezres western csizmám és egy Decathlonos!! bőr csizmám ami 20e Ft volt 3 éve. A deca-sat napi szinten nyúzom, sokszor napi használatra se váltom át. Simán lovagoltam benne 7-8000! km-t és ezzel keveset mondok. Se kopva, se repedezve nincsen. Kicsit megfakult az orra, annyi. Pedig nincs is annyit ápolva szegény, mint igényelné.

Nem mindig a drága a jó, ez tény. Próba cseresznye. Nekem bejött. :)

2014. szept. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!