Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Nektek milyen az álom lovatok?

Nektek milyen az álom lovatok?

Figyelt kérdés
neme,színe,jegyek,neve,esetleg fajtája:)

2014. máj. 11. 17:48
1 2
 1/11 x) ***** válasza:
A sajátom. Kész, ennyi. Mindenkinek a sajátja szerintem. A külső sose érdekelt egy lónál, szerintem egy normális lovas nem a jegyeit vagy a fajtáját nézi. A képességei sokkal fontosabbak, és az, amire képes vagy vele. Mert megveheted a leggyönyörűbb lovat, ha nem tudod kihozni belőle a maximumot, akkor semmi értelme nem volt.
2014. máj. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem nincs saját lovam sajnos, de sokba bele tudok szeretni. Imádtam már sárga kisbéri félvért, fekete angol telivér csődört, szürke ki tudja milyen heréltet, pej angol telivér heréltet, most egy kis pej hucul kanca a szívem csücske. A természete a lényeg. Azzal bármelyik meg tud venni...
2014. máj. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem külsőre egy fekete/pej sportló/hispán csődör tud a legjobban megfogni, szép, egyenes homlokvonallal, talán egy kicsi félkosfejjel. Ha fekete, akkor semmilyen jegy nem tetszene, ha meg pej, akkor négy láb kesely+hóka vagy lámás kék szemmel :)) A múltkor láttam képeken egy arab x andalúz fekete csődört, elképesztő volt!
2014. máj. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

fekete négy láb kesely hókás, vagy zsuffa fakó, magasan telivérezett sportló, finom fej, vékony lábak, földről bújós, hízelgős, nagy munkakedvvel, finom szájjal, van benne élet, van benne menőkedv, tökéletes paták, nem kell patkolni, nem csiklandós, szép erős nyak (baltavágás nélkül), olyan hát, amire könnyű nyerget találni, jó illat (komolyan nem minden lónak jó a szaga, van, amelyiknek a fejénél fika szaga van...).


az én lovam nem pont ilyen, ilyen lenne, ha tökéletes lenne. de hát tökéletes ló ugye nincs.

2014. máj. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekem arabom van...fajtára nem a kedvencem, de ő a SZEMEM FÉNYE...

Most ilyenre vadászok, álmaim fajtája...belga hidegvérű:

http://www.youtube.com/watch?v=FEP9RsIv5dI

2014. máj. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem is mint az előzőnek! A Belga hidegvérűek a kedvenceim!
2014. máj. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem a kinézetét nézem, hanem hogy ő az én lovamnak született-e. Név az biztos: Abigél!
2014. máj. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Álomlovam:


Név:Berkenye

Nem:kanca

Szín:pej

Jegy:hóka

Fajta:Magyar Félvér


vagy


Név:Misztrál

Nem:kanca

Szín:Fekete

Jegy:semmi

Fajta:Fríz

2014. máj. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Álom lovam :


Neme : herélt

színe : szürke (gyengébekknek: fehér)

jegyei : harisnyás láb ill. csillag

neve : smiley

fajtája : kisbéri félvér


vagy :


Neme : kanca

színe : fakó

Jegyek : -nincs

Neve : Toffifee ( becenév : Tofi)

Fajta : Fjord póni

2014. jún. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Név: Bella

Nem: kanca

Fajta: Palomino

Szín: Izabella fakó (gyengébbeknek: világos bézs)

Jegyek: hóka,harisnyás láb

2014. jún. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!