Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A Dechatlonos nyeregalátétek jók?

A Dechatlonos nyeregalátétek jók?

Figyelt kérdés
Akinek Dechatlonból van a gyeregalátéte meg van vele elégedve? Csak hobbira kéne. Megtetszettek, mert elég jól néznek ki, van vastagabb vékonyabb is belőlük, de gondoltam előtte érdeklődöm egy kicsit.
2014. jan. 1. 18:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Teljesen jók, főleg hobbicélra.
2014. jan. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ami jó közülük az az, amelyik vastagabb, nedvszívóbb, és van tartása. a vékony felgyűrődik a nyereg alatt. Nekem a kedvenc nyeregalátéteim a Horze lovasáruházban vannak főleg, ami belülről fehér kockás anyagból van, az a legjobb nedvszívó és szellőző, de decathlonossal is dolgoztam már, aminek például a felső részén csúszásgátló pöttyök vannak, az jobb darab. A nagyon vékony nagyon olcsót nem ajánlom viszont.
2014. jan. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2014. jan. 1. 20:58
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is onnan van a kedvenc alátétem, már megvan több mint 3 éve színe nem kopott egy szakadás sincs rajta pedig napi szinten használom. Imádom :)
2014. jan. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vékonyat ne vegyél onnan.
2014. jan. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
a vastagabban is hamar összelapul a szivacs, és viszonylag hamar kifakulnak. Persze ha heti 2-3 alkalommal használd, akkor bírják.
2014. jan. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!