Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Tudnátok nekem olyan település...

Tudnátok nekem olyan településeket mondani budakeszi környékén ahol lehet lovakat tartani?

Figyelt kérdés

2013. dec. 5. 13:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Minden településen lehet lovat tartani, mivel majd 1 éve már az önkormányzat nem tilthatja meg haszonállat tartásást. természetesen ma egfelelő hely és környezet kialakítása továbbra is kötelező.
2013. dec. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ahogyan az előző mondta, nincsenek állattartási övezetek, a belváros közepén is tarthatsz lovat, ha az állatjólléti szabályoknak megfelelsz - szóval bármelyik faluban, vagy külvárosi részen érdemes érdeklődni szerintem, ahol már van legalább egy ló, ott örülnek, ha jön egy társló, és még mellé valamennyi pénz is, mint tartásdíj.
2014. febr. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!