Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit vegyek még?

Mit vegyek még?

Figyelt kérdés
Sziasztok bérelni fogok egy különleges fajtájú pónit , és az a kérdésem hogy pl. nyerget, fáslit , kantárt vegyek-e neki ?
2013. jún. 24. 11:28
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ja, bocs. Azért kérdem mert egy másik lány is bérli és neki van már cucca.
2013. jún. 24. 11:39
 2/13 anonim ***** válasza:

Mivan??? Bérelsz egy lovat amit valaki más is bérel.... Nem lesz ez így kicsit érdekes?

Nincs amúgy a póninak saját cucca? Mert tán az lenne a legjobb...

2013. jún. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Ha a lónak van saját felszerelése, akkor semmit, az a legjobb, én biztosan nem költenék súlyos tízezreket egy saját nyeregre, ami később a saját lovamra netán nem is lesz jó... Na meg nyilván akkor a Te felelősséged, hogy minden felszerelése jó legyen a pónira, stb-stb.

Fáslizni eleve felesleges az esetek nagy többségében, ha meg lesérült, akkor a gazdája által vett dolgokat kell rátenni, stb. - kivéve, ha alattad sántul le pl., bár sanszos, hogy akkor is a tulaj dolgait pakoljátok rá, és te csak az orvost fogod kifizetni...

2013. jún. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nekem itt valami nem tiszta, 2 béreltek egy pónit. Elvileg kéne lennie cuccoknak. Használd azt, vagy beszéld meg a lánnyal, hogy használod a cuccait, de ezért ne vegyél póni kantárt meg nyerget.

A másik, hogy ennek a "ketten bérlünk egy lovat"ból könnyen lehetnek viták, ha nem beszéltek össze ki mikor megy ki hozzá, meg hogyan foglalkoztok vele. Szerintem soha ne legyetek kinn egyszerre, mert nagy veszekedés lehet abból, ha mondjuk a másiknak kicsit mások a szokásai és nem bírja valamelyikőtök beleszólás nélkül elviselni.(sajna láttam már ilyet)


Na szóval ha a lónak van felszerelése, akkor nem érdemes neki venni. A pónit úgyis hamarosan kinövöd, akkor meg cserélhetsz mindent, ráadásul azt se tudod milyen lóhoz sodor az élet, lehet cobos, lehet fullos lesz a mérete.

2013. jún. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat . Arra voltam kiváncsi megéri -e külön felszerelést venni.De doboz tuti hogy kell !?
2013. jún. 24. 13:25
 6/13 anonim ***** válasza:
Milyen fajta?
2013. jún. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Milyen doboz? Ápolószeres? Eddig is volt annak lónak keféje vakarója nem? Max beleteszed egy textilzsákba és akkor már nem hányódik szanaszéjjel, ezért nem érdeme 5-7 ezerért műanyag dobozt venni.
2013. jún. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mi az a különleges fajta?
2013. jún. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Valami spanyol ló meg sportpóni keveréke én se tudom pontosan...
2013. jún. 25. 10:55
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha nagyon akarsz egy dobozt, akkor bemész egy nagyáruházba és ott veszel egy kisebb szerszámosládát 1-2 ezer forintért ami ugyanolyan, mint egy lóápolós doboz...
2013. jún. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!