Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Amikor kiemelkedünk vágtánál...

Amikor kiemelkedünk vágtánál a nyeregből, akkor hogyan dőltök hátra?

Figyelt kérdés

Majd az edzőmtől is kérdezem, de titeket is megkérdezlek. :)

Olyan nehéznek tűnik, még csak párszor vágtáztunk, de az nem megy, hogy kiemelkedek, csak az, hogy a nyeregben maradok, és felveszem a ritmust. A másikat hogyan próbáljam? Ötletek, tippek, tótanácsok?



2013. máj. 11. 21:07
 1/4 anonim ***** válasza:
35%

Ha kiemelkedsz a vágtánál, akkor nem dőlsz hátra. Gondold el fejben, az nem működik.

Idomító ülésben dőlsz hátra, két pontosnál előre.

2013. máj. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Majd kialakul eleinte én is sokszor előreültem , utána meg jött a kengyel nélküli vágták azzal is meg lehet tanulni :) De am kifog alakulni :DD
2013. máj. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Idomítóülésnél hátradőlsz, könnyített, ún. vadászvágtánál valamivel előrébb megy a felsőtest, de még mindig nem szabad a ló nyakába esni, nyilván - meg kell találnod majd, hogy hol van az a pont, ahol meg kell tartanod magad, és akkor sem esel a nyakába, vagy előzöd meg, ha esetleg megbotlik valamiben.
2013. máj. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát, nekem az oktatóm könnyített vágta közben is azt ordibálja hogy dőljek hátra, szóval jó kérdés..
2013. máj. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!