Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a véleményetek?

Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek ezekről a lovakról és milyen fajták lehetnek?

1.:

[link]

[link]

[link]


2. Erről a lóról annyit tudok, hogy öreg, nyugdíjazott herélt:

[link]

[link]



#ló #herélt #pej #legyesszürke
2013. ápr. 7. 16:07
 1/7 anonim ***** válasza:
A pej tíz év körüli lehet, jó kis szarvas nyakkal ( bár lehet nem az ) nehéz lehet letenni a fejét. A lábai nem tűnnek puhának, viszont kapott egy f*sza nyeregtörést. A legyes szürkén látszik, hogy már nem mai róka, neki sem puhák a lábai, jó súlyban van mindkettő, bár egyik sem kéne.
2013. ápr. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ja és egyiken sem látok sütést.
2013. ápr. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 FannaL ***** válasza:

Szerintem én a pejen látok sütést(de lehet csak vak vagyok xd). Nem fiatal lovak, de szépek. Az elsőre angolt. vagy magyar fvre tippelek, esetleg akhal-teke.


A másikra is tippelek egy magyar félvért.


De ezt így nem lehet megmondani.

2013. ápr. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Első-második vagyok...most nézem a pejen tényleg van sütés :P bocsesz
2013. ápr. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A pejnek van sütése, de csak nyakon, tehát nem túl komoly a dolog, magyar félvér (ismeretlen származású anyától, de fed. engedélyes apától, valószínűleg; vagy totál ismeretlen származású, akkor 0-ás sütés, nem tudom kivenni rendesen). Köze nincs az akhalhoz, vagy max annyi, mint az arab telivérhez.

A korát max a fogaiból lehetne megmondani, lehet bármennyi, 5-ön túl van, nem csikó. A szarvasnyakban sem lennék teljesen biztos, igaz, nincs jól beállított kép.


A szürkének megnyomták nyereggel a hátát szerintem, a kora ugyanúgy bizonytalan, jól beállított kép meg róla sincs (négy lábra beállított, nyereg nélküli, oldalról, elölről, hátulról, majd nyeregben oldalról, és munka közben).

Szerintem őt körmölni kéne, bár a kaja és az egyenletlen talaj miatt ez csalóka lehet.

2013. ápr. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

A szürkéről van még egy szeptemberi képem, itt bár "legel", de oldalról van, itt még a régi gazdájánál (vagy gondozójánál) van.

Remélem, ez jobb kép róla :3 [link]

2013. ápr. 8. 16:48
 7/7 anonim ***** válasza:
Te jó isten! Ezt a szürkét nagyon korán lovagolták be, 1-2 éves korában, és iszonyat megnyomták az akkor még gyenge hátizmokat, élete végéig ilyen marad, nyomorék szegény, úgymond. Ha lovagolták huszonéves koráig, komoly hátfájdalmai lehetnek...
2013. ápr. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!