Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek jó ajánlat? .

Szerintetek jó ajánlat? .

Figyelt kérdés

[link]

[link]



6 éves kanca kítűnő egészségi állapotban van lábai hibátlanok..Idulóra eléggé ideges egyébként nagyon jól lovagolható...bekocsizva is be van sokáig fogatoztak vele támaszkodni attól a pillanatig amíg felülsz rá addig a pillanatig amíg le nem szállsz támaszkodik, végrehajt mindent menős,de megfogható kicsit neszenákos és makacs és kifejezetten egyemberes ló...3hónapja lovagolom és tényleg csak annyi a baja h ideges fajta amúgy lábait szóra adja nem rúg nem harap nyúzást rendkívül szereti..200 ezer forint és a kikötés az hogy egy évig még náluk kell maradjon bértartás havi 30.

apja:Pluto XXX-4 Prince

anyja :Bolygó

papírjai rendben állatorvos szerint kifogástalan

Nem mellesleg 5 hónapos vemhes és a csikó is az enyém lenne



2012. szept. 28. 13:28
 1/9 anonim ***** válasza:
szerintem nagyon megéri
2012. szept. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
lóhoz mit szólsz?
2012. szept. 28. 13:59
 3/9 anonim ***** válasza:

így képről jól néz ki de az anyagiak:


200 a vétel,30 havonta a tartás.Az 1 évre360 ezer+a 200,akkor már ott tartunk,hogy 560 ezerbe van benne a ló a vevőnek.Még durván 5 hónapig lovagolható,utána a csikó miatt le kell állítani,tehát ha olyan valaki ,aki lovagolni akarná folyamatosan,nem biztos ,hogy jól járna.Ráadásul még a csikóhoz sem lenne köze,annak ellenére h fizeti a bértartást. Az a másik,hogy tegyük fel (csak mondok valamit) megveszem,de tudnám itthon is tartani a saját lovardámba,te meg kötelezel 1 évet nálatok. Ez magamból kiindulva nem üzlet,lehet azért másnak bejön.A ló szép.

2012. szept. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A bértartás amúgy is náluk lenne megoldható mivel a közelünkben a másik lehetőség 45ezer ft és itthon nálunk nincs lehetőség.. a még meg nem született csikóra már lenne vevő.Egyébként meg a ló csak nekem eladó egyenlőre.
2012. szept. 28. 15:23
 5/9 anonim ***** válasza:
És ha valaki olyan akarja megvenni, aki az ország másik felén lakik esetleg?..
2012. szept. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Engem csak az 1 év kötelező bértartás aggaszt, mert akkor így már 560 ezres lovad lesz. Mi az ára, ha nem akarod ott tartani?
2012. szept. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát, ha csak az a lovarda van, és már van BIZTOS vevő, akkor talán megéri. Én nem biztos, hogy kapnék az ajánlaton, mi például 160.000FT-ért vettünk egy 6 éves ügetőt, csupa izom, mivel versenyzett is, és még csak nem is ismertük a tulajt. Ráadásul, ha a vevőnek mégsem kell a csikó, akkor a nyakadon marad. És hiába cuki, ha kb 2 és fél 3 éves koráig nem tudsz vele mit kezdeni, csak viszi a pénzt, a kaját, a helyet... Meggondolnám a helyedben...
2012. szept. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Engem a ló érdekelne. De csak akkor ha elhozhatnám!
2012. nov. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nah döntöttél már róla, megveszed/tted a lovat?
2012. nov. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!