Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ismertek olyan főhivatalokat,...

Zs! kérdése:

Ismertek olyan főhivatalokat, kormányhivatalokat, illetve központi hivatalokat, amik a lovakkal foglalkoznak? A legjobb, ha lótenyésztéssel foglalkozna, de minden jöhet.

Figyelt kérdés
Országgyűlés, Kormány, Vidékfejlesztési Minisztérium, MgSzh, és persze a különböző szövetségek, egyesületek megvannak, a többi kellene.

2012. jún. 16. 11:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Horseland-lóvasklub.



[link]

2012. jún. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk csak az MLOSZ (Magyar Lótenyésztők Országos Szövetsége) foglalkozik hivatalos szinten a lótenyésztéssel. Ő alattuk fut a csikóbélyegzés, lóazonosítás, lóútlevelek kiadása.
2012. jún. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen-igen, az MLOSZ-ról tudok, de a szakdogámhoz kellene a többi is, tanárom szerint elég sok van, de azokon kívül, amiket felsoroltam, mást nem találtam :(.
2012. jún. 16. 16:36
 4/7 anonim ***** válasza:

Esetleg ami alattuk vannak szervezetek? Pl Póni- és Kisló-tenyésztők Országos Egyesülete, Kisbéri és Gidrán Lótenyésztő Országos Egyesület, Magyarországi Arablótenyésztők Egyesülete, Nóniusz lótenyésztő Országos Egyesület, Magyarországi Galopp Versenyló Tenyésztők


Ezek nem jók?

2012. jún. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: lehet ezekre gondolt a tanárod, nekik van honlapjuk is elérhetőséggel szóval ha írsz nekik szívesen adnak tájékoztatást, anyagot a szakdogához. Szerintem vannak még, csak párat soroltam fel ezen kívül biztos van sportlótenyésztő egyesület is. Ha fajtánként elkezded beírni google-be akkor így tudsz keresni.
2012. jún. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, de ahogy írtam is a különböző egyesületek, szövetségek megvannak. Nekem kormányhivatalok illetve központi hivatalok kellenek... :/
2012. jún. 17. 07:24
 7/7 anonim ***** válasza:
Más hivatal nem nagyon foglalkozik ezen kívül ezzel a témakörrel. Ha a tanárod erősködik, akkor mondjon konkrét példát.
2012. jún. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!