Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Miért szerepeltek így a...

Miért szerepeltek így a magyarok a világkupán?

Figyelt kérdés
Czékuson és a Burucs testvéreken kívül? Szerintem tök gáz
2011. dec. 7. 11:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki,hogy egyáltalán ilyen nagy szintű versenyre eljutottak már ez is nagy siker,majd ha te különbet tudsz náluk akkor kritizáld őket,addig ne!De amúgy ezt utálom ebbe a szar magyar lovastársadalomba,hogy nem azt nézik ,hogy honnan ,hova jutott el valaki hanem már egyből csak a helyezéseket várják el mindenkitől,mindig több kéne mint ami van.S
2011. dec. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze te sokkal jobb vagy tőlük, és simán leköröznéd őket! Szégyelhetnéd magad! Az egyedüli, aki itt tök gáz, az TE VAGY! Figyeld már meg légyszíves, hogy kik szerepeltek a világkupán, honnan jöttek, és hova jutottak el. Te még a közelükbe sem érsz, amit abból gondolok, hogy itt pocskondiázod őket, ahelyett, hogy letennél valamit az asztalra! Majd akkor jártasd a szád, ha te lovagolsz egy világkupán, és elérsz valamit! Tényleg elég gáz vagy! Cöh!
2011. dec. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én még így is örültem, hogy kijutott ennyi magyar. Azért a csak magyar lovaknak és lovasoknak rendezett számban elég jól szerepeltek elég sokan, és a péntek esti elég kemény számban szintén többen voltak, nem ismerem így a lovas társadalmat, de szerintem azért 5-6 magyar volt az 52 lovasból. Oké, az nem sok, de a többi meg elszórva Ausztriából, Nagy-Britanniából, Romániából, stb... Szóval azért az is elég jó szerintem, hogy ennyien kijutottak, és én úgy vagyok vele, hogy ha valaki akármilyen sportágban egy Olimpián vagy Világbajnokságon akár leveri az összes akadályt, utolsó lesz az úszásban, a futásban, vagy bármiben, akkor is ezerszer jobb, mint bárki itt közülünk, mert oda is ki kell jutni valahogy. Szóval ebben mindenkinek rengeteg munkája volt, szóval nem kell leszólni senkit.
2011. dec. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Miért kell egyből felháborodottan leszólni? Amikor nem is ismertek. Egyébként az nem nagy dolog hogy ott INDULTak a magyarok, hisz a magyar ranglista első 15 helyezettje indulhatott. Az a szar, ahogy szerepelnek nehezebb pályákon. A másik, hogy nem a lovakkal van baj, hisz képességük igen is van, hanem a lovasokkal. Nagyon könnyen észrevehető hibákból verik le az ugrásokat, amiket viszont edzőjük (ha van), és maguk sem vesznek észre.
2011. dec. 7. 22:20
 5/10 anonim ***** válasza:
56%
Akkor mutasd meg nekik hogyan kell csinálni!
2011. dec. 8. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
te biztos sokkal jobb vagy.. Ott voltal? Nem hiszem. Jobb vagy naluk? Eselytelen. Mindenki hibazik, sokszor a legalapvetobbeket. Nem hiszem, hogy te annyival jobb vagy, hogy itt kritizalj mindenkit...
2011. dec. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
honnan veszed hogy nem vagyok jobb náluk? Ismersz??? És nem tudom hogy ez miként kapcsolódik a kérdéshez. Nem azt kérdeztem, hogy tudjátok-e ki vagyok.
2011. dec. 8. 10:55
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha te ott lennél náluk akkor nem egy ilyen idióta oldalon írogatnál mert nem lenne időd rá.... Én nem tudom kivagy de bisztos vagyok benne,hogy semmi közöd ehez a lovaglási szinthez meg a versenyzéshez (komoly szinten) mert akkor nem írogatnál ekkora hülyeségeket.
2011. dec. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
igaz ,itt mindenki "világsztár".
2011. dec. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
50%
Igaz, ők jobbak mint 10 millió ember itt magyarországon, de nembaj ez téleg nagyon gáz, hogy idáig eljutottek ,mert nem nek9k kelett volna ottlenniük, ahenm a szomszd imrebácsinak, neked meg nekem. Mi így sokkal jobbak vagyuk.
2011. dec. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!