Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogyan tudom mellözni a...

Hogyan tudom mellözni a helyzetet?

Figyelt kérdés
futoszárazásnál ágaskodik a ponim..vagy nekemakar futni.hogyan tudom ezt mellözni?mert ha odaütök neki ostorral vagy bármi nemnagyon zavarja.
2011. nov. 5. 22:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Mellőzni = figyelmen kívül hagyni.

A megoldás tehát: sz*rd le :D

2011. nov. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
az ostort mindíg tartsd egyenesen a faránál hogy ne jöjjön be. a futószárat emeld fel a válladig, és csak rá kontcentrálj. megérzi a ló ha mássan foglalkozol.
2011. nov. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A pónik már csak ilyen kis szemétkedősek. Ha kikötnéd gumis kikötővel, kicsit a körre állítva, mindjárt nehezebben menne neki az ágaskodás és a támadópozíció.

Csak csattintasz az ostorral, vagy hozzá is érinted? Az én lovamat is hidegen hagyta az ostor, egész addig, míg hozzá nem érintettem a farához. Nem kell nagyot csapni vele, csak hogy tudja, ha nem megy, akkor megcsípi valami.

2011. nov. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
futószáron is ugyanúgy kell foglalkozni a loval mint ha rajta ülnél,az ostorral zárd be a fara mögötti részt és folyamatosan hajtsd előre ,soha ne oldalról közelítsd meg hanem mindig hátulról ,ha nem hagyod neki ,hogy szembe forduljon veled akkor nem fog ágaskodni sem.
2011. nov. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!