Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hol lehet elolvasni?

Hol lehet elolvasni?

Figyelt kérdés
gaby adamtól a Búcsú című lovaskönyvet(Diabló könyvsorozat) online hol lehet elolvasni? Pony Clubbos könyv
2011. okt. 31. 10:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Valószínű sehol. Maximum letölteni tudod, ha valaki beszkennelte és felrakta valahova, de erre kevés az esély, lévén nem egy túl ismert könyv. Google a barátod, keresgélj.
2011. okt. 31. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én már mindenhol kerestem a Diablo sorozatot. De csak az első része van meg, mert addig voltam Póni clubbos, és ez is már évekkel ezelőtt volt! :(
2011. okt. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha csak az első része van meg, akkor szerintem ne mindjárt az utolsóval akard folytatni. (Mert a Búcsú az utolsó)

Leírom neked a sorrendet:


-Diablo, álmaim lova

-Diablo, a hős

-Diablo új otthona

-Mi a baj Diablo?

-Diablo a viharban

-Csillag születik

-Diablo hasonmása

-A hagyaték

-Az Echo-tó titka

-Versenyfutás az idővel

-Olyan nap, mint a többi

-A félelem szorításában

-Búcsú


Amúgy már ha csak lovasok.hu bolhapiacán körülnézel, ott is vannak többen, akik ponyclubbos könyveket hirdetnek, biztos van Diablojuk is! :)

2011. okt. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
És neked melyik tetszett a legjobban?
2011. okt. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

kÖSZ... Igen én sem találtam meg sehol ..:(

2. válaszoló:pedig nagyon nagyon jó, remélem majdel tudod olvasni!!! én már elolvastam csak az az 1 nincs meg.


3.válaszoló: igen tudom hogy az utolsó! a többit már kiolvastam


4. válaszoló: a "Mi a baj, Diabló?" a kedvencem!

2011. okt. 31. 19:36
 6/7 anonim ***** válasza:
Én csak az elsőt olvastam, de annyira tetszett. :) Milyen fajt ló amúgy Diabló? Már ha lehet ilyet egy könyvben szereplő lóról kérdezni! :)
2011. okt. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

a fajtáját nem tudom csak hogy fekete, herélt, van egy csillag a homlokán és feltehetően magas!

nagyon jó könyv!!! eddig utáltam olvasni!!!nyáron a kezembe vettem az 1. ső részt és még aznap ki is olvastam!!!

2011. nov. 2. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!