Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Budapesten, vagy környékén...

Budapesten, vagy környékén lótartó?

Figyelt kérdés

Valaki tud lovardát Budapesten, vagy a közeli környékén, ahol van bértartás 45 ezer forintig? Vagy ha nem lovardát, olyan embert, aki tart lovat, és esetleg bevállal még egyet, mert ő már tart.

Nagyon fontos lenne!


2011. okt. 19. 22:05
 1/7 anonim ***** válasza:
pesten 45 ezerig? Hát nem hiszem. Az én lovaim 100-ért állnak Sóskuton
2011. okt. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Pedig van, még fedeles is van, meg ilyesmi, csak az a baj, hogy rengeteget kell gyalogolni a busztól.

Azért próbálkozom, és nem kell feltétlen lovardának lennie.

Hanem ha valaki tart, esetleg elfér még egy ló, megegyezhetünk, meg ilyesmi. Mert sajnos a jelenlegi helyzet nem jó, amiben vagyunk...

2011. okt. 19. 22:12
 3/7 anonim ***** válasza:
A környék neked mit takar? tehát hány km-t? mert Abán (fehérvár mellett) pont 45 a bértartás, csak még nincs fedeles. de sztem lehet h az messze lenne neked...
2011. okt. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hát az már messze van. Szűk környéke lenne jó. Most Piliscsabán van a paci, de Budapesten lakom (III. kerületben). Szóval azért annál nem messzebb.

De köszönöm, hogy írtál! :)

2011. okt. 19. 22:19
 5/7 anonim válasza:

felsőgödön. nemtudom mennyi a bértartás, de nem drága. van rendes lovarda, ahol sok ló van, és tanítanak is, ez egy igencsak elismert hely, és van 1 öreg úr is aki tart lovakat, és szerintem 45e nél nem kerülne többe nála.

ha úgyvan, írj pm-et.

2011. okt. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Berri? Cinkotai? Csömörön is van, sok helyen akad...
2011. okt. 20. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti, esetleg tudsz írni privátban picit pontosabban erről a két helyről? Mindenképpen érdekelne.

Utolsó: mind a kettőt néztem, de elég messze vannak a busztól. Nem is lenne baj, de ha szakad az eső, vagy mínusz fokok vannak, akkor oda kimászni... ezért szeretnék fedelest is, hogy ne legyen egyáltalán gond sem a szél, sem semmi az időjárással kapcsolatban...

De köszönöm a válaszokat!

2011. okt. 21. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!