Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Halottam, hogy Várpalotán...

Halottam, hogy Várpalotán behoztak valami törvényt vagy mit, hogy Várpalotán senkinek se lehet lova. És kaptak határidőt, hogy eltudják adni a lovaikat vagy más megoldást hozzanak. Igaz ez?

Figyelt kérdés
( A Lovardákban maradnak a lovak! )
2011. febr. 7. 17:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez hülyeség, én nem hallottam róla. Megnéztem a honlapot is, nem említenek ilyet sehol.
2011. febr. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A települések rendeletben fel vannak osztva különböző állattartási körzetekre, meghatározzák hol, mit és mennyit tarthatsz. A belvárosban kivétel nélkül mindenhol tilos a lótartás. Ebben semmi különös nincs, de az adott önkormányzattól kérdezd meg, hogy náluk mi a szabályozás.
2011. febr. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Egyik ismerősöm most volt Palotán és a haverja mondta neki, hogy el kell adni-a a lovát. =/
2011. febr. 7. 18:28
 4/4 anonim ***** válasza:

Akkor biztos olyan környezetben tartotta:S

Egyébként nálunk is, pedig megyeszékhely a város, minden lovarda kint van a város szélén, akár az elkerülőn túl is. Persze van aki monjduk háznál tart lovat, de az sem a kertes házban, ha belegondulunk, város közepén nincs is se hely se olyan környezet, de ebben tényleg nincs semmi meglepő. Ismerős nem tudná bértartásban tartani? Vagy kijjebb költözni? Valahogy biztos meg lehet oldani, persze csak ha nincs kismillió lova. De ha csak egy van, és lovagolja is, akkor lehet bértartásban, az övé marad, járhat ki hozzá, és nem kell eladja.

2011. febr. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!