Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek kényelmesek a...

Szerintetek kényelmesek a magyar sportlovak?

Figyelt kérdés

Nekem lesz 2 hét múlva magyar sportlovam kanca 13 éves.Kíváncsi lennék mennyire kényelmesek mert majd akkor próbáljuk ki ha kényelmes és jó akkor meg vennénk!

Akinek van magyar sportlova szívesen beszélgetnék vele.

lilla.14@citromail.hu


2011. febr. 6. 12:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap elment a házunk előtt egy busz, szerinted kényelmes?! Hát honnan a fenéből tudnánk, hogy annak a lónak milyen a háta, neked milyen a segged, és pluszba, milyen nyereg lesz rajta?! A kényelem nem fajtajelleg...
2011. febr. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kényelmesek, bár nem ez a legfőbb szempont egy lóvásárláskor. Egyébként a magyar sportló épp nem az a fajta, aminél általánosítani lehet, mert ez a legváltozatosabb faj. A tenyésztésben szinte minden fajta részt vesz a holland sportlótól a francia hátason keresztül, a hannoveriig. Egyedül az a tenyésztés célja, hogy sportban minél jobb eredményeket érhessünk el velük, így a legjobb külföldi importból válogatunk.

Szerintem ha lovat veszel elsősorban ne a kényelmet nézd, hanem azt hogy egészséges és viszonylag jól kezelhető legyen, valamint azt, hogy arra a célra, amire te használni szeretnéd, megfeleljen. Innentől kezdve, az h kényelmes is, már csak hab a tortán.


UI: nekem is magyar sportlovam van.

2011. febr. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha tetszik a ló, próbáld ki esetleg a saját nyergeddel, mert akkor tudod igazán mennyire kényelmes. Tehát nem a kényelmességtől függ a próba, hanem pont fordítva. Rá kell ülnöd és akkor tudni fogod, hogy kényelmes-e vagy sem.
2011. febr. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
az elsőnek mondom h no comment nem a hülyéket kérdeztem és nem kellene poénból írni..ilyeneket látom anyád nem tanított meg a normális viselkedésre.
2011. febr. 7. 14:40
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A ló kényelmessége nem a fajtától függ minden ló más nekem az egyik lovam magyar sportló nagyon szép és jó képességű, könnyű lovaglású ló de nem a kényelmességéről híres de ha mindig azt az egy lovat lovagolod 2-3 alkalom után megszokod és kényelmesnek fogod érezni.=)
2011. febr. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A kényelmesség nem a fajtától függ! Próbáld ki, majd meglátod.
2011. febr. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!