Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Herélés mennyibe kerül?

Herélés mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kinéztünk gyerekeknek egy nagyon aranyos mén pónit. Otthon már 2 kancám van, egész életemben csak kancáim voltak, így nincs tapasztalatom heréléssel. Mennyibe kerül ez kb 2024ben? A póni 115cm és 8 éves. Fontos lenne mivel az egyik kanca egy póni, nem szeretnénk kiscsikót. Remélem valaki tud segíteni.

szept. 5. 13:30
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Jobban jársz, ha felhívod az állatorvosodat, és tőle kérdezed meg :)
szept. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
26%

- Hol? Nálad vagy nálam?

- Milyen módszerrel? Protézis kell?

- Orvos csinálja, vagy a gyakorlatos hallgatóm?

- Számla kell?

- Most találkozunk első ízben, vagy én kezelem a lovaid?

- Ugye tudod, ha meglátom a nagy BMW-t az udvarodon, meg a Rolexet a csuklódon, máris vastagabban fog a ceruzám?


100.000-

szept. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Várd meg a normélis őszt hideget , mert hőguta sebláz halál a vége.
szept. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is várd meg a hidegebb időt.

Nekem 2020-ban 140 ezer körül volt. Nem nálunk herélték, megvettük a lovat, de az előző helyén hagytuk és kiheréltette az előző gazdája. Gyógyulás után hoztuk el a lovat. Nem akartuk azzal bolygatni, hogy új hely és egyből herélés, mert nálunk ménesben él, nem tudtuk volna huzamosabb ideig különrakni őt.

szept. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

4-es vagyok.

Illetve bocsi, rosszul mondom. Maga a herélés kevesebb volt, de mivel az előző tulaj vállalta, hogy marad nála a ló gyógyulásig, és utána elszállítja hozzánk a lovat, így többet fizettünk.

szept. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!