Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Érdemes kupectől lovat venni?

Érdemes kupectől lovat venni?

Figyelt kérdés
Szóval ez egyáltalán nem pénz kérdés, nem azért gondolkodok ilyesmin. Tehát én egy olyan lovat szeretnék aki nem egy "kész ló', tehát nincs semmi versenytapasztalata, nyereg már volt rajta, de csak az alapok mennek. És gondolkodtam hogy kupectól kéne venni, mert azok általában rosszul lovagolt lovak, és szerintem megérdemelnek egy jobb életet. Meg szeretnék valóban kapcsolatot építeni egy lóval, és nem csak tovább lovagolni úgy ahogy a előző gazdája abbahagyta. Ez természetesen állatorvosi felügyelet mellett menne, edzővel. Szerintetek ez nagyon nagy hülyeség lenne? Nem szeretnék nagyon felelőtlen döntést hozni

aug. 28. 21:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
aug. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Lovagló tudásod, ha elég fejlett, nagyon max akkor. De sok beteg és lehet csak nálad derül ki.
aug. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Édesapám állatorvos :)
aug. 28. 22:25
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos a kockázat attól még marad, könnyű belenyúlni és van amit ő sem tud megoldani, pl egy kehes ló max tünetmentes lesz.
aug. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy kupec olyan áron veszi és adja el a lovat, hogy az neki megérje. Ez azt jelenti, ha 'megmentesz' egy lovat kupeckézből, vesz rajta másik kettőt. Ezért nem veszünk kupectől.
aug. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Még ami esetleg szóba jött, hogy olyan pár éves ügetőt/ versenylovat aki nem alkalmas a versenyzésre, de amúgy egészséges, és lehet hogy vágóhídon kötne ki.
aug. 29. 08:12
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ügetőt ajánlom. Remek lovak, western stílusig konkrétan. Pláne, ha csak keveset volt versenyben, könnyebb vágta módra tanítani.
aug. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
És honnan lehetne szerezni? Netre nem nagyon tesznek fel ilyet.
aug. 29. 08:34
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Van kifejezetten ilyen csoport facebookon, ott szokott lenni, de lovasok.hun is láttam.
aug. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Esetleg meg tudsz ilyen csoportot nevezni? Én kerestem de nem találok
aug. 29. 11:46
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!