Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovas, lovaglós élmény felnőtt...

Lovas, lovaglós élmény felnőtteknek?

Figyelt kérdés

Szeretnék nyári szabadságom alatt pár napot lovaglással tölteni.

Tudtok erre helyeket ajánlani, ahol lovat és felszerelést is biztosítanak, illetve esetleg oktató is van?


Korábban lovagoltam, tehát nem vagyok kezdő, de profi sem.


Direkt nem a lakóhelyem közelében keresek, szeretnék elutazni, szép környezetbe.


Köszi szépen!


júl. 27. 01:33
 1/3 anonim ***** válasza:
89%
Faceboookon működik a magyar lovas közösség vagy az országos lovas fórum nevű csoport. Rengeteg ilyen lehetőséggel szoktam összefutni. Van ahol túrákat is szerveznek, van ahol csak lovagolni lehet gyönyörű környezetben. Ajánlom; hogy nezelodj ott a csoportban esetleg írd ki oda a kérdést. Biztos ezer ajánlatot fogsz kapni lovarda vezetőktől, oktatóktól.
júl. 28. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha van autód, akkor Királyházát ajánlom a Börzsönyben. Csak tereplovaglás van és - bár ilyet itt nem szabadna leírni - de teljesen kezdőknek is.


[link]


[link]

júl. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Vannak helyek, ahol több napos túrákat hirdetnek. Érdemes odamenni, de Erdélyba is vannak rendszeres lovadtúrák.
aug. 3. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!