Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit gondoltok az El Rey...

Simon Petrikov kérdése:

Mit gondoltok az El Rey Magnum nevű arab telivérről?

Figyelt kérdés

Én úgy hallottam sokan szépnek vagy a tökeletes arab telivérnek látják, de egyrészt könnyen lehet, hogy ez a ló annyira túltenyésztett, hogy légzési problémái vannak, és a gazdái azt hazudják hogy nem, vagy ha igazat is mondanak, valószínűleg lennének légzési problémái ha egy kicsit is szélsőségesebben nézne ki az orra, ami akárhogy is azt jelenti, hogy nem kellene a tenyésztőknek ezt a tulajdonságot annyira előnyben részesíteni, mert ilyen és még szélsőségesebb orrformájú lovakhoz vezethet. Ez az egész dolog azokra a rövid orrú kutyafajtákra emlékeztet amik alig tudnak lélegezni, és ráadásult a lovak csak az orrukon keresztül tudnak levegőt venni (ezt nemrég tanultam meg amikor rátaláltam erre a lóra). Én azt sem értem mi a szép ebben, amikor először láttam ezt a lovat azt gondoltam deformáltan néz ki, mert ez valószínűleg tényleg egy deformáció.


Képek: [link]


[link]



júl. 21. 22:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem tetszik.

A lóformájú lovak tetszenek, ez nem az...

júl. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
88%
Semmit
júl. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Sosem tetszettek az arab telivérek, vannak nyilván egész normálisak is, de ez szerencsétlen borzasztóan néz ki nekem. A teste úgy ahogy, de elmegy, de a feje. Én egyszerűen sajnálom. Valahol kecses és különleges, de nekem ez így sok.
júl. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!