Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Nyírhatom a lovamat így?

Nyírhatom a lovamat így?

Figyelt kérdés

Tudom, messze még a tél… De lenne egy kérdésem! Nem nyírom/takarom a lovamat és ő jól el is van így, viszont nagyon tetszenek amikor a ló farára kis helyen mintát nyírnak pl.: egy koronát, csillagot, szívecskét stb. Ez mennyire árthat egy télen boxban, legelőn tartott lónak?


Én eddig úgy tartottam nem jelenthet neki problémát de azért meghallgatnám mások véleményét?



júl. 19. 21:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Egy kis mintát nyugodtan nyírhatsz bele télen, semmi problémája nem lesz😊Egy jó tanács először könnyebb mintával próbálkozz, gondolom nem profi gépet veszel ezért a kis mintáért és bonyolult mintát nagyon könnyű elrontani (pláne egy gyengébb géppel). Utána pedig ha javítani akarod az már nagyobb felületet vesz igénybe. Szívecske az egyik legkönnyebb, azt ajánlom kezdésnek, felragaszthatós sablon is megkönnyíti a helyzetet ilyenkor, ha nem akarsz szabadkézzel próbálkozni. Írj nyugodtan ha lenne még kérdésed!
júl. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm, van egy kutya nyírom én azzal szerettem volna próbálkozni!
júl. 20. 13:25
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is nyírtam a téli szőrébe szívecskét az enyémnek, bár ő ridegben van tartva. Semmi baja nem lett tőle, bár ő (sajnos) elég kövér, van rajta szigetelőanyag...😅
júl. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!