Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mennyi idő alatt érek el arra...

Mennyi idő alatt érek el arra a szintre, hogy egyedül ügessek, vágtassak a lóval?

Figyelt kérdés
Régen 3-4 évet lovagoltam, nem tudom miért hagytam abba (szerettem lovagolni), 1 hónapja kezdtem újra. Szerintem már egész jól megy tan ügetés, könnyű ügetés, könnyített ülés. ( A könnyű ügetés még nem megy kengyel nélkül)

júl. 15. 09:59
 1/4 Thunderfairy ***** válasza:
6%
Én jól tudok rajzolni, NEM LOVAGOLNI. Hogy jön ez ide??? Ez úgy illik ehhez a kérdéshez hogy nagyon sokkáig nem szokok gyakorolni. Azt vettem észre hogy ha gyakorlok akkor gyorsan, Rajz esetébe pár nap alatt, visszajön a tudás. Tehát csak egy kicsit kijön a gyakorlatból az ember. Sokkal gyorsabban fog újra menni, mint ahogy elöszőr tanultad. Tehát csak csináld.
júl. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorold kicsit a helyeszírást kedves szokokos első. 😭
júl. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Nem értek hozzá, lovat kb. csak Szántódpusztán láttam testközelben. :) Gyanítom, hogy az itt megfordulók többsége sem szakértő. Pont ezért szerintem a választ nem itt kell keresned. Feltételezem, hogy oktatóval/trénerrel gyakorolsz. Őt kéne megkérdezned erről. Ő látja, hogy hány éves vagy, mi maradt meg a régen szerzett tudásból, hogy viszonyulsz a lóhoz, és ő hogy tehozzád, stb. Ha nincs oktatód, csak akad valaki a lovardában, aki tud segíteni.
júl. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez egyénileg nagyon változó, és az egy hónap sem egy konkrétum. Heti hányszor? régebben már tudtál menni önállóan mindhárom jármódban? Lótól is függ, ha rendes iskolalovak vannak, elég hamar eljutsz odáig sztem.
júl. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!