Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogyan irtsam ki az arankát...

Hogyan irtsam ki az arankát legelőröl?

Figyelt kérdés

Sziasztok, adott egy eddig kukoricaföldnek használt szántóföld amit idén fűkeverékkel vetettem.

Két foltban elkezdett aranka terjedni, egy parazita ami rákapaszkodik a fűre és belőle táplálkozik. Az a gyanúm hogy itt lehetett rég a mag csak nem tudott kikelni.

Az előző tulaj gyomirtózta rendszeresen, én nem szeretném mivel lovak legelnének rajta, mit tehetnék hogy eltüntessem?


Perzselést olvastam még opcionak csak nagy szárazság van és félek elterjed. Most lett lekaszálva



jún. 18. 23:12
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
a két fertőzött foltot körül ahol terjed kihagysz 1 méter egészséges részt a körbe körülötte pedig kikapálsz 1 méteres sávot a közepét pedig felgyújtod de égjen el minden
jún. 19. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
jún. 19. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!