Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Nyereg térdtámasz?

Nyereg térdtámasz?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy wintec ugró nyergem, viszont se térd, se vádli támasz nincs rajta. Lattam hogy lehet rendelni kifejezetten wintec nyergekhez térdtámaszt, ami elég drága a többihez képest amit más nyergekhez árulnak. Mennyire baj ha egy random térdtámaszt teszem rá ami nem wintec? Illetve baj ha nincs rajta vadli támasz? Sehol nem lattam h lehetne külön vadlitamaszt venni.

2021. nov. 12. 18:32
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Igazibol én a dijlovas nyereken láttam vadlitámaszt. Sztem nem gond hogy nem winteces
2021. nov. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igazából egyik támasz sem létszükséglet. Mindenkinek más az igénye, azt tedd fel, ami neked kényelmes, hozzáad a lovaglásodhoz. A vádlitámasz meg eleve nem a legelterjedtebb, nem hiszem hogy akkora negatív hatása lenne a hiányának.


A támasz márkája pedig szerintem is mindegy. Az a lényeg, hogy neked kényelmes legyen a mérete és egyforma legyen a rögzítés (bár általában a legtöbb tépőzáras).

2021. nov. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!