Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi kell ahhoz, hogy díjugrató...

Mi kell ahhoz, hogy díjugrató edző legyek (a saját lovardámban)?

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok, de ötosztályos gimibe járok, és évvesztes is vagyok, ezért 2 évet csúszok az érettségivel. Mivel idén volt az utolsó OKJ-s képzés, ezután milyen tanfolyamon lehet majd elsajátítani a díjugrató-edzői képzést? Nem igazán vagyok ebben otthon. Lesz majd egy újféle rendszer, csak több időt és pénzt fog időbe venni? Ugyanúgy elég lesz hozzá a díjugrató rev (az nekem van), egészségügyi megfelelés, és az érettségi? Mostanában sokat gondolkozom ezen, hogy mégis merre tovább majd gimi után, és hát ez a legfőbb tervem. A családban szinte mindenki lovas egyébként.

2021. jan. 3. 22:56
 1/5 A kérdező kommentje:
1-es, nem tudom miért feltételezed, hogy egy lómániás kislány vagyok. Feltettem egy kérdést, tudod erre való ez az oldal. Már napok óta ez a lómániás kislányos kommentek vannak mindenhol, elég zavaró és felesleges.
2021. jan. 3. 23:44
 2/5 anonim ***** válasza:
8%
Anyukád amúgy mit szól hozzá?
2021. jan. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól tudom, a gazdaképzés alá vonták be, de addig, mire végzel a gimiben, ötször megváltoztatják.
2021. jan. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Érettségi után mehetsz, viszont az, hogy megvan a papírod az nem elég. A Lovasszövetség minősítő vizsgáját is meg kell csinálni, hogy versenyre vihess lovast. A vicc, hogy az az I. szinthez sem REV sem versenytapasztalat nem kell. Bár ha ilyen irányba mennél azért hitelesebb vagy ha van rév vizsgád, meg pár eredményed. Hogy magát az edzői képzést hova rakták azt nem tudom, mert gazda alá a lovász került, a edzői meg alapvetően sportedző képesítést ad. És csak szólok az ilyen képzésen nem lovagolni tanítanak, hanem hogy hogy kell edzeni a lovasokat, edzéstervet írni, pályát építeni stb, szóval többet vagy földön, mint lovon.
2021. jan. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
látom kitörölték a lómániás választ :D...
2021. jan. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!