Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen szín áll jól egy fjord...

Milyen szín áll jól egy fjord póninak?

Figyelt kérdés

Szeretnék neki egy csomózott kötőféket aminek orr része színes.

Milyen szín állna jól neki?


Pár színt teszek ki szavazásba ami tetszik, de ha van más ami jól állhat neki írjátok le légyszives, illetve ha szavaztok akkor egy árnyalatot írjatok. Köszi


2020. jún. 12. 17:00
A kérdező szavazást indított:
zöld
kék
bordó
rózsaszín
piros
25 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem a színes kötőfékek nem néznek ki jól, én biztosan valamilyen natúr színt választanék, ami nem feltűnő, nem üt el a ló színétől, pl. bézs.
2020. jún. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én pont azt szeretném hogy látszon rajta, és jól mutasson. Nem szeretném, hogy beleolvadjon a póniba a kötőfék színe.
2020. jún. 12. 17:20
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Te azt kérdezted, melyik állna jól neki. Én válaszoltam :)
2020. jún. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Tudom, és köszi a választ, csak jeleztem hogy inkább színeset szeretnék.

De ment a zöld kéz.

2020. jún. 12. 17:27
 5/9 Manócska1 ***** válasza:
szerintem a rózsaszín
2020. jún. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem bordó a legjobb vagy a kék. De bézs vagy barna semmiképp sem, mert az öregessé teszi.
2020. jún. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem az árnyalaton is múlik (a ló és a szín árnyalatán is), de egy fakónak szerintem a szavazós színek közül majdnem mindegyik jól áll. :)

Válaszd azt, ami passzol az eddigi felszereléseidhez.

2020. jún. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Bordó alapon fekete orr részre gondoltam, mert most is bordós bár inkább fakó piros a kötőféke és eltudnék képzelni rajta egy bordó alapin fekete orr részest
2020. jún. 14. 21:27
 9/9 anonim ***** válasza:
Én fjordra biztos, hogy barna, bézs stb. árnyalatokban gondolkodnék minden téren. (Alátét fásli stb.)
2020. aug. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!