Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ennek a lónak milyen a színe?

Ennek a lónak milyen a színe?

Figyelt kérdés

Kezdő szintén lovagolok, és a lószinekhez annyira nem értek (sőt...).

Sok színt meg tudok különböztetni, de nyilván sokat még nem, és téveszteni is szoktam.

Láttam egy tik-tok válogatást youtubon, és abba volt egy ló aminek nem tudom milyen lehet a színe.

Itt egy pár kép róla:

[link]

[link]

[link]

Sajnos a videó nem volt túl jó minőségű, így a schreenshot se lett az. Remélem azért látható.

Ha valakinek van Tik-tokja ott biztosan vannak jobb minőségű videók is. Ez a lány neve: @ronireneeturner

Köszönöm a segítséget



2020. jún. 11. 13:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sötét pej csak megvan nyírva.
2020. jún. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Máj-sárga vagy sötét pej szerintem.
2020. jún. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Találtam pár jobb képet:

[link]

[link]

[link]

Nem biztos hogy ugyan azok a lovak vannak a képen, de nem tudom megkülönböztetni őket bocsi

2020. jún. 11. 13:33
 4/7 anonim ***** válasza:
74%

Szerinten 2 lova van. Az egyiknek foltos a hasa alja.


Az alpszíne mindenképp sötétpej mert a lábvégei feketék és azon van a fehér jegy. Viszont megvannak nyírva.

Viszont a foltos hasúra nem teljesen igaz ,hogy sima sötét pej a folt miatt.

Sajnos a foltos lovaknál nem tudom melyik melyik. Tehát hogy milyen egy tobiano, overo vagy tovero lovacska.

2020. jún. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm
2020. jún. 11. 20:24
 6/7 anonim ***** válasza:
Négyes szépen leírta, annyit tennék hozzá, hogy a tarka ló overo mintázatú, ha jól tudom.
2020. jún. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a sok segítséget!
2020. jún. 24. 21:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!