Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Tudtok olcsóbb lovardákat?

Envagyokcsakisneked kérdése:

Tudtok olcsóbb lovardákat?

Figyelt kérdés

esetleg tudtok olyan olcsóbb lovardákat ahol az oktatás jó?

budapest környékén ha lehet de nem baj ha bptol tobbet kell utazni



2020. ápr. 28. 18:00
 1/5 Tak válasza:
Am mitől olcsóbbat,mi volt az eseti díj,vagy óradíj,amit még el tudsz képzelni a 0km-től 21 km-re városon kívül?
2020. ápr. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi számít olcsóbbnak?
2020. ápr. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Amikor én nézegettem a lovardák árait Bpn akkor még a Favorit lovarda volt a legolcsóbb. 2000 valamennyi/óra
2020. ápr. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi 1500ért futószárazunk annyit, amíg el nem fárad az illető. De egyébként Budakeszit tudom ajánlani ha a western lovaglás is érdekel:)
2020. ápr. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
49%

Kedves utolsó!

Amíg el nem fárad az illető?

És a ló? Fél óránál tovább nem jó szerencsétlennek, de hidd el sok ember bírja tovább is első alkalommal is. Nem mondtad, hogy így jártok el, de a ló érdekében könyörgöm fél óránál többet ne menjen körön. Persze ha lóváltás van közben, akkor nincs probléma.

2020. ápr. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!