Appel lovaskertről vélemény/tapasztalat?
Figyelt kérdés
2019. dec. 24. 23:30
1/5 anonim válasza:
Szakmaiatlan oktatás, 1 évig csak lépésben közlekedsz a lóval majd utána ha úgy látják ügethetsz.. Mind ez rengeteg megalázással és a testvérek vitái között.. Gyerekesek és felelőtlenek.
Ha viszont lovat akarsz ott tartani annyiból jó hogy nagy legelő van a lovaknak de ha baj van nem szólnak se semmi..
Mik a céljaid? Esetleg tudok ajánlani egy jó edzőt..
2/5 anonim válasza:
Sajnos csak én is osztani tudom az előző kommentelő véleményét.hozzá tenném hogy nekem van lovasom aki volt már ott és az elmondottaktól is rosszabb a helyzet föképp a lovak körül és itt is a sérülésekre gondolok valamint a lovak fizikai állapotára nem csak a szakmai hiányosságokra. Én még bértartasban sem javasolnék lovat oda.
3/5 A kérdező kommentje:
Lovagolni szertetnék ott, 7 éve kezdtem és ugyan úgy ahogy az első leírta, csak én kb. 4 évig léptem.. most futószáron vágtázom/vágtáznék ha találnék lovardát... Tudtok esetleg ajánlani a környéken?
2019. dec. 31. 19:52
4/5 A kérdező kommentje:
#2 Oktató vagy?
2019. dec. 31. 20:04
5/5 anonim válasza:
Igen. Magán háznál vagyok saját lovaimmal. Privatban tudok írni többet ha érdekel.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!