Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a véleményetek a Favorit...

Mi a véleményetek a Favorit Lovardáról?

Figyelt kérdés
Még nem lovagoltam soha de szeretnék elkezdeni és eddig ez tetszett. Szerintetek milyen?

2019. szept. 27. 11:32
 1/2 zoldsegesnokedli válasza:
Ha megszeretnél tanulni lovagolni, NEM ajánlom a Favorit lovardát. Rosszul oktatják a gyerekeket. Én ezt tapasztaltam. Szinte egy évig jártam oda de, nem jutottam tovább a futószárról. Nem régiben elkezdtem lovagolni egy másik lovardában (Cseresznyevirág lovarda) és teljesen nagy baromságot tanítottak meg nekem a Favoritba. Most meg kell tanulnom egy teljesen más rendszert, mert ott nem jót tanítottak nekem. Ebben a lovardában rendesen elmagyarázzák a feladatokat, részletesen, én ezt ajánlom. A Hortobágyi utcában található, a 16. Kerületben.
2019. okt. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 zoldsegesnokedli válasza:
És még valami! Ami nekem még feltűnt, hogy nem túl befogadóak az ottani gyerekek, inkább a már eddig meglevő kis csapatukkal vannak elfoglalva, és nem szeretik az ujjoncokat.
2019. okt. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!