Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A lovaknál az egy fajta...

A lovaknál az egy fajta ölelkezés, hogy egymással szemben megállnak és összeérintik a nyakukat? Jó néven veszik ha én hasonlót csinálnék?

Figyelt kérdés
Mármint olyat, hogy megállok vele szemben, kb a nyakánál és megölelem a nyakát, akár fél kézzel és hozzáértetem a nyakam, vagy két kézzel.
2019. szept. 20. 17:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lófüggő. Ha nagyon megbízol az adott lóban, és ő is benned akkor nyugodtan. De ha még ismeretlenek vagytok egymás számára akkor nem ajánlanám mert lehet hogy ha nem tetszene neki, beleharapna a nyakadba vagy válladba. És az nem túl kellemes.
2019. szept. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem. Ez náluk nem megszokott jelenség?
2019. szept. 20. 18:44
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
nem lehet, hogy vakarják egymást? https://www.youtube.com/watch?v=t6jbqFeNKio
2019. szept. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez kb olyan, mintha te egy jóbarátoddal megölelnétek egymást. Vele tök jó érzés, barátság, stb, de ha egy idegen ugrik a nyakadba, vagy akit eddig ha kétszer láttál, te is lerúgod magadról, nem? De.

Egyébként ilyenkor egymás martájékát vakargatják, mert önállóan nem elérhető nekik, úgyhogy ölelés előtt érdemes kicsit ott megkapargatni neki. Annál tisztábban nem mondhatod, hogy "békével jöttél" :)

2019. szept. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!