Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hol találhatok ilyet, és...

Hol találhatok ilyet, és ennek mi a neve?

Figyelt kérdés

Szóval arra gondolok, amikor nem lovardába, csak úgy önszántából otthoni környezetbe a saját lovain lovagoltat pár embert. Álltalában nem egyszerre.

Ezek álltalába nem kerülnek olyan sok pénzbe mint a lovardák.

Én is ilyet keresnék, csak nem tudom ennek mi a neve.

Egyrészt anyagi gondokkal küszködünk, így nem tudjuk most kifizetni a heti 3x 4000 forintot. Másrészt jobban szeretnék egyedül (a többi lovastól távol függetlenül) lovagolni, mert a régi helyen (ahova nem tudnék most járni) nagyon sok volt a piszkálodás, lenézés, csesztetés stb. Ennek legtöbbje azért mert nincs pénzem saját lóra és a legmenőbb/legújjab cuccokat mindig megvenni, vagy mert nem vagyok csonti, hanem kicsit dagi vagyok. Ez nagyon roszz érzésként égett belém, így nem akarnék többször lovardába lovagolni.

Ha esetlegvalakinek le kéne lovagolni a paciját, de közbe tudna oktatni is az kérem ide irjon, vagy privárba.

Azt is áruljátok el hogy ennek mi a neve, hogy keressek rá?

Előre köszi



2019. aug. 28. 08:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia irj ram hozzam johetsz
2019. aug. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az nagy segítség lenne, ha megírnád hol szeretnél ilyen lehetőséget..

Amúgy arra készülj, hogy a háznál tartott lovak nem iskola lovak és a gazdájuk nem oktató, maximum elvisz egy szintig aztán annyi, lovacskázásnak megteszi. A másik, hogy semmiféle felelősséget nem fognak érted vállalni. Pl ha nem vagy 18 sokan szóba se állnak veled, hiszen, ha gáz van senki se szeretne a szülőkkel pereskedni. De valakit csak találsz, sok sikert.

2019. aug. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Írtam!

2019. aug. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyet keresek, kiírtam Facebookon egy lovas csoportba de semmi.

De lehet te nagyobb szerencsével járnál.

2019. aug. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kedves válaszokat.

Szigetszentmiklóson lakok, de ahova nem 3 óra a busz oda el tudok menni

2019. aug. 31. 12:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!