Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutya fajta? (képpel)

Milyen kutya fajta? (képpel)

Figyelt kérdés
[link]
2010. júl. 11. 00:34
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
73%
Tudtommal a standard nem engedi meg a fehér színt (ott a buksiján a fehér folt), így ez egy nagyon kis helyes yorki keverék.
2010. júl. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
70%

10:47

Te meg ne hőbörögj,mert nem fajtiszta hanem fajtatiszta

2010. júl. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
46%
fajtiszta vagy fajtatiszta sztem ugyanaz:Dde mind1 te biztos nagyon nagyon okos lehetsz(ha már keveréknek gondolod ezt a kutyát:D).a fehér folt meg azért van ott mert változik a színe a fején..enyémnek is olyan....
2010. júl. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
78%
Akkor téged is jól átvert egy szaporító, had gratuláljak. Ugyanis a lógó fül nem megengedett a yorkiknál, magyarul hibás kutyát vagy keveréket vettél meg jó pénzért. A kérdezőnek is ugyanezt tudom mondani, ez a kiskutya nem fajtatiszta yorkshire, biztos van benne más fajta is, mert gondolom nem törzskönyves. Vagy a másik lehetőség, hogy nagyon rossz küllemű szülőket eresztettek össze. Aki ilyen fajta kutyát akar miért nem néz egy kicsit utána, hogy hogy kellene kinéznie egy kölyöknek, mielőtt sok pénzt kiad egy keverékért?
2010. júl. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
19%

16:50

később még felállhat a füle sőt kit érdekel ha nem kiállítási célból vette meg a kutyát.ne kötekedj ha nem értessz hozzá. ismerősöm yorkie tenyésztő.

2010. júl. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
46%
figyelj csak:)enyém törzskönyves normális körülmények között nevelkedett egészséges gyönyörű kiskutya:)elfeküdte a fülét azért nem áll neki fel de az is csak akkor ha fáradt:)..egyébként meg felálló fülekkel hoztuk el ugyogy sztem csöndbe kéne maradni ha nem értesz/értetek hozzá:)
2010. júl. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
34%

Azért olyat beszólni a 16:50-nek, hogy: "ne kötekedj ha nem értessz hozzá." Ezzel csak magadat égeted. Jót röhögtem a kommenten. Szerintem gyakorlatilag ő írta a legértelmesebb választ.


Egyébként megtanulhatnál helyesen írni, mert (a számtalan helyesírási hiba mellett) az értesz nem dupla sz.


on: a kutyus aranyos.

2010. júl. 12. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

16:43!

Oltogatsz itt másokat, miközben azt sem tudod, hogy mekkora a különbség a fajtiszta és a fajtatiszta között??? Mert baromira nem ugyanaz a kettő!

Csukd be gyorsan kicsi buta szád, és üljél le szépen megtanulni az általános iskolai bioszt...

2010. júl. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
45%
általános iskolai biosz?:D:D:Dott mióta tanitanak iylet?:Dakkor nem ugyanaz mit akadsz ki ilyenen te nagyokos:Dnem mind1 mit használok?kussolj már:)
2010. júl. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
70%
7. osztály, állat rendszertan. Akkor tanítják, hogy mi a faj, és mi a fajta. :D
2010. júl. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!