Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A vizslatúrára szükséges...

A vizslatúrára szükséges elvinni az oltási könyvet?

Figyelt kérdés
mert ugye fel van tüntetve, hogy a kutyusnak legyen meg az összes oltása,de az nincs hogy vigyük is magunkkal. vagy ez egyértelmű? olyan válaszokat kérnék ki biztosan tudja, járt már vizslatúrán.
2008. nov. 13. 14:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Én mint nem kutyás hadd válaszoljak neked. Ha bármi történne, kutyatámadás áldozatává válnék, elvárnám, hogy a gazdi be tudja mutatni az oltási papírokat, nem tudom, hogy törvény szerint mire vagy kötelezve, hogy azonnal be tudd mutatni, vagy adnak haladékot, hogy otthon előkeresd, de szerintem biztos ami biztos alapon, talán nem foglal olyan nagy helyet, hogy nálad legyen. Ma már annyi mindenbe belekötnek (még egy BKV bérlet érvényességébe is, ha tollal van ráírva), jobb felkészültnek lenni.
2008. nov. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Erről persze legjobb lenne megkérdezni a vizslatúra szervezőit, mert nyilván más szervezők mást várnak el, de egyetértek az előző válaszolóval; ha nem is kötelező, de érdemes vinni azt az oltásit. Végül is csak egy darab papír, nem is értem, miért ekkora ügy... :)
2008. nov. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!