Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Olvasta már valaki Cesar...

Olvasta már valaki Cesar Millan könyvét? (Alexandrában már lehet kapni) Vélemények?

Figyelt kérdés
2010. júl. 5. 17:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem, de ha megjelent, majd beszerzem és elolvasom. Szeretem a műsorát, a könyv is biztos jó lehet.
2010. júl. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Na kiváncsi vagyok mit ír, olyan összevissza módszerekkel dolgozik, nem is módszer hanem ami eszébe jut éppen.A sorozat elején még odavonszolta a kutyát amitől félt, hiába vergődött, meg leszorította, most már futópadoztat meg fokozatosan közelít, de van hogy teniszütővel bökdöste a kutyát vagy leült messzebb és megvárta míg a kutya megy oda. Néja energiaáramlásról is fecseg. mintha akkor találná ki éppen ahogy mondja.
2010. júl. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Véleményem szerint nagyon szuper, olvasmányos és sok hasznos infó van benne (2éve olvastam az eredetit "Cesar'way") Nem száraz technikai leírásokkal fáraszt, hogy ezt meg azt kell csinálni és akkor jó lesz, mert minden kutya más és más és a kutyatartók, a tartási körülmények is különbözőek. A kutyák gondolkodásáról, az alapvető helyes emberi hozzáállásról - amire minden kutya vevő, rehabilitációs esetekről, saját életéről, saját fejlődéséről és módszerének fejlesztéséről, a kutyások leggyakoribb hibáiról ír.

...olvastam második könyvét is a "Be the pack leader"-t szerintem együtt a kettő a tökéletes kombináció - remélem lesz magyarul a második is!

Nem véletlen, hogy milliós eladási példányszámokat produkált a világban!

Szerintem simán lehetne kötelező olvasmány az iskolákban, kevesebb gond lenne a kutyákkal, és a gyerekekkel is:) ...és nem nagyon lennének kutyatámadásos rémhírek sem...

2010. júl. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
nem de megveszem mert nagyon bírom cesart és a műsorát cesar fun vagyok no meg kutyabarát természetesen!
2010. okt. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én olvastam nagyon jó!
2011. jan. 16. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Érdemes megvenni! Nagyon jók! :)

Kedves 2010-07-05 21:12 kérdező. Látszik, hogy te sem értesz a kutyákhoz! Csak gratulálni tudok. Nagy az Isten állatkertje...csak túl alacsonyak a kerítések!!!

2012. júl. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!