Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Josera Kids jó tápnak számít...

Josera Kids jó tápnak számít nagytestű kölyök kutyának?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 2. 20:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, ár-érték arányban elég jó. Nálam olyan 7-8 hónapos koráig ezt kapta, aztán átváltottam a Markus Mühle-re ami kicsit drágább kategória, de nem volt ezzel se gond, csak szerettem volna valami újat kipróbálni.
2019. ápr. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tényleg jó ár-érték arányban, ismerek tenyésztőt is, aki ezzel etet, de ha van lehetőséged kicsit többet költeni tápra a markus mühle-t én is nagyon ajánlom! 1000ft/kg áron kapsz egy olyan tápot, ami hidegen sajtolt (a magas hőkezeléssel veszítene a tápértékéből), tartalmaz zöldkagyló kivonatot (kiváló ízületvédő, ami nagytestű kutyának különösen fontos), könnyen emészthető fehérjeforrásokból készül (marha, kacsa, hering) és viszonylag magas a hústartalma is, ráadásul azon kevés tápok egyike, ami nem puffad, hanem szétbomlik a gyomorban, így a gyomorcsavarodás esélye is kisebb. Nekem érzékeny gyomrú kutyámnak nagyon bevált, gyönyörű a szőre, egészségesen fejlődik tőle és a széklete is szép, nem az a tipikus tápos kupac, szóval még egy szavazat a markus mühlére, sok tápot próbáltam már, olcsóbbat és drágábbat is, de egyikkel se voltam ennyire elégedett. De elismerem, hogy az 1000ft/kg csak a minőségéhez képest jó ár, ha nincs lehetőséged ezt megvenni, a Josera sem rossz.

Ha mégis érdekelne itt találsz róla infót: [link]

2019. ápr. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
+1 a Markus Mühle-re! Idős, mentett kutyámmal 3 éven át próbálgattunk mindenféle tápot, egyik sem vált be, míre megtaláltam ezt, úgy döntöttem egy próbát megér, azóta végre étvágya is van, nem csak muszájból eszik, megerősödött, szép a bundája és vidám, aktív. Nagyon tudom ajánlani, mi a seniort vesszük!
2019. ápr. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!