Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi ideje lehet még a...

Mennyi ideje lehet még a szeretett kutyusomnak akinél 4/3. stádiumú emlőrákot diagnosztizáltak?

Figyelt kérdés

El vagyok keseredve.

Ivartalaníttatni vittem, ott tapintották ki leghátul a 2,5 centis daganatot. Azt is kiműtötték, a szövettan eredménye pedig ilyen rossz lett 😥

Tüdőáttét nem volt a műtét előtt, most majd vissza kellene vinnem hogy újra röntgenezzék és az erekbe sem terjedt, de a rák az embereknél is mindig kiújul... amíg bele nem hal 😥

12 éve együtt tengetjük napjainkat, nem akarom ilyen korán elveszíteni 😥



2019. febr. 11. 18:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
Erről mondjuk az orvost érdemes kérdezni
2019. febr. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
18%
Próbálj immunerősítöket adni neki + mibdenképp adj nemi brokkolit ami eleve öli a rákot.
2019. febr. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%
Ilyen okosat se hallottam még mint amit az utolsó írt. Ha ezt tudom brokkoli infúziót adok a májrákos mamámnak..(szarkazmus off) kb. 1éve lehet a kutyusnak a terjedéstől függően. Kemót ha rám hallgatsz nem kérsz mert pokolian fájdalmas és elsorvad tőle csak a szervezet,kitolod a szenvedését feleslegesen. Nem egy fiatal állatról van szó,valószínűleg bele is halna az immunrendszer szétcseszésébe. Az én kutyusomat 14évesen vitte el fél év alatt,ő nagytestű volt. Fájdalomcsillapító injekciókat kapott 2naponta az utolsó hónapban,borzalmas volt látni ahogy leépül. Lehet humánusabb lenne elaltatni ha már az alapvető életminösége is romlik.
2019. febr. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
27%
A következő szuka kutyádat mindenképpen még az első tüzelés előtt, de legalább a második előtt ivartalanítsd, és többet nem kell ezen keresztülmenned.
2019. febr. 12. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nem lesz következő és most amúgy sem ezen jár az eszem! Még egy ilyen kérdésnél is van pofád az ivartalanítást nyomatni! Egyébként pont azért vittem! Ivartalaníttatni tessék! 12 éve meg még nem volt ilyen propagandája az egésznek, de ha lett volna is 10 évesen biztos felfogom meg elviszem meg ki is fizetem!

Nem tudom írt-e olyan egyáltalán aki a leírást is elvolvasta! Na sziasztok

2019. febr. 12. 09:33
 6/11 anonim ***** válasza:
11%
Van pofám bizony, nem miattad, hanem a kutya érdekében. Meg is érdemled, hogy most szenvedj, ha ilyen paraszt stílusban reagálsz. A kutya nyilván nem, ő az emberi felelőtlenség áldozata.
2019. febr. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Jézusom hogy lehet valaki ilyen undorítóan kegyetlen.... szerintem senki nem érdemli meg hogy így szenvedjen, még te se! Szerintem senki nem érdemli hogy lássa bármilyen szerettét szenvedni, leépülni, hiába tesz meg érte mindent!!


A KUTYÁM MÉG ÉL!!! MINDENT MEGTESZEK ÉRTE HOGY ÉVEKIG ÍGY LEGYEN!!!

TE MEG KÖVETKEZŐ KUTYÁRÓL ÍROGATSZ!!!!

AZ MEG CSAK MELLÉKES HOGY A KÉRDÉSEMHEZ KÖZE NINCS!


És még a stílus miatt reklamálsz!!! Segítséget vártam a kérdésemhez NEM TANÁCSOT A "KÖVETKEZŐ SZUKA KUTYÁMHOZ"!!!!

2019. febr. 12. 18:54
 8/11 A kérdező kommentje:
3., így is 1 évet írsz, hogy kiműtötték? Ekkora nagy az esélye hogy kiújul? 😥
2019. febr. 12. 18:57
 9/11 anonim ***** válasza:
Az a baj,hogy minél nagyobb a stádium száma annál valószínűbb hogy áttétet képzett valahova. Elég ha csak pár sejtre ami tovább fog nőni ha most még nem is látja a röntgen. Mondjuk én ember orvos vagyok,nem állat,de nem lehet nagy különbség közte. És volt már több rákos a családban is,szintén végstádium,áttéttel minden főbb szervre. Fél évig húzta a mamám mielőtt meghalt. Hiába műtötték meg. A másiknál észrevették 1/2 stádiumban,megműtötték de azóta is rettegés minden újabb év,hogy mikor újul ki. Nem foglak feleslegesen bíztatni, hogy aztán csalódj ha elpusztul,azt embernél sem szabad. A hiú remény a legrosszabb.
2019. febr. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én azt tanácsolom,tölts minél több időt a kutyussal,aztán engedd el békében ha eljön az ideje. Az állatok szervezete nem olyan mint a miénk,a legritkább esetben gyógyulnak fel ennyire súlyos dolgokból. Nincs olyan élni akarásuk mint az embernek,nem mérlegelik hogy miért élhetnének még,hanem ha érzik hogy gyengülnek,feladják.


hármas voltam ^

2019. febr. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!