Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Altassuk be a kutyát?

Altassuk be a kutyát?

Figyelt kérdés

Van egy 15 éves 10 kilós kutyánk aki vak és süket is.Amikor nem alszik egyfojtában nyüszít,(sír)hiába simogatjuk,ölünkbe vesszük vígasztajuk stb.

Amúgy eszik rendesen, de bekakil, bepisil.Menni nem akar sehova úgy taszigáljuk amikor le visszük.

Férjem azt mondja ez már nem élet a kutyának 😢

Nagyon fájna az elvesztése.

Nem tudom hogyan döntsek.Kérlek titeket írjatok véleményt,hogy mi lenne a helyes döntés!

Nem tudom mit csináljak? Ez tényleg már nem élet neki? 😞

Ne bántsatok amiért ki írtam egy ilyen kérdést,,,kérést,amúgy is cudarul érzem magam😞



2019. jan. 31. 13:09
 1/7 anonim ***** válasza:
94%

Igen, én ebben az esetben elaltattatnám.

Nagyon sajnálom, mi is keresztülmentünk rajta, tudom, milyen nehéz:(

2019. jan. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%

Sajnos ez az élezforma tényleg szenvedés a kutyusnak, egy embernek is az lenne...

Ha tényleg szereted azt ajánlom altassátok el, könnyebb lesz hidd el.

Részvétem

2019. jan. 31. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Nálunk hasonló a helyzet, de ő még nem nyüszít. 17 éves, süket, alig lát, nincs kedve kimenni, foylton bepisil. Felhívtam az állatorvost, de azt mondta amíg nem nyüszít, nincsenek fájdalmai addig hagyni kell. A tiédnek viszont biztos vannak fájdalmai, ha folyton nyüszít mikor ébren van. Én már biztos az eutanáziát választanám.
2019. jan. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem megvaltas lenne neki ha elaltatnatok. Nagyobb fajdalom latni es vegig dokumentalni a szenvedeset, jobb lesz igy neki is es nektek is. Sajnos igy csak szenved es erre gondolj ha elaltatjatok mar nem fog szenvedni.
2019. jan. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
25%

Altassuk be? Mármint el, nem?

Keresztülmentem már hasonlón. Összetenném a két kezem, ha 15 évet élt volna bármelyik kutyánk. :( Nagy testű kutyáink voltak, 8-10 évet élnek általában.

Egyébként szerintem is tegyétek meg, ez már csak szenvedés neki.

2019. jan. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
72%
Nem lesz egyszerű... De jobb lesz neki. :(
2019. jan. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
47%

Nem lehet, hogy valami baja van szegénynek, azon kívül persze, hogy idős már?

Voltatok dokinál, ő mit javasolt?

Nagyon sajnálom amúgy. :(

Az én kutyám sem fiatal már, és elég sok baja van, a séták is szenvedősek voltak mostanában. Viszont tegnap kiderült, hogy a szívével van gond, amit viszont lehet kezelni, úgyhogy ennél már csak jobb lehet, és élhet még pár szép évet.

2019. jan. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!