Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Gumis póráz vélemény?

Gumis póráz vélemény?

Figyelt kérdés

Van gumis pórázotok? Mi a véleményetek róla? Szeretitek vagy nem? Miért? Vennétek még olyat? Itthon be lehet szerezni?


Ilyenekre gondoltam:

[link]

[link]

[link]



2019. jan. 7. 16:43
 1/4 A kérdező kommentje:

Az utolsó linknél nem tudom, hogy miért azt hozza be ami, én nem azt akartam linkelni

:(

2019. jan. 7. 16:50
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem olyan gumis póráz volt a németjuhászomnál ami rendesen vastag volt, nem ilyen kis hokinak nézett ki, hanem mint egy kötél.

Pár hónap alatt csúnyán szét ment. Jól nevelt kutya volt (többnyire) nem húzta a pórázt se, csak ha másik kutyát vagy macskát látott.

Kissebb kutyusoknál lehet jó az ilyen is. De egy nagyobb kutyához valami normálisat néznék már, főleg ha nincs hozzá szokva, mert hamar tud szakadni.

2019. jan. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer néztem kint szerbiában. De szerintem semmi értelme, nagyobb kutya el is tépheti (persze nem rögtön, de akkor is játszik ez a veszély). Maga a gumi hamar elöregszik, főleg ha sok különböző szélsőséges időjárási tényező hat rá (pl nyáron az erős nap, télen a fagy). És akkor arról még nem is volt szó, hogy jobban dörzsöli a kezedet is és nyáron bele is izzadsz a fogásba...

Én ezek miatt nem vettem meg, de gondolom a márkásabbak jobban bírhatják.

2019. jan. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekünk Julius csőheveder textil pórázunk van, nem cserélném le, de volt szerencsém egy Ferplast Ergoflex pórázhoz, amit itthon is lehet kapni, és valószínűleg hasonló ehhez. Nem saját kutyámat vittem vele, hanem egy ismerősöm bízta rám az övét, és kifejezetten zavaró volt, hogy nem tudom a sajátunkhoz hasonlóan ott megfogni, ahol én akarom, rövidebbre hajtani, mert a kipárnázott végén kívül nem volt rajta fogás. Viszont ha jól tudom, még mindig megvan, ennek meg már kb két éve. (Más kérdés, hogy az én előző márkátlan textilem is kibírt hat évet, és még mindig használom, ha nem a Juliust viszem.)
2019. jan. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!