Ha pedigreevel etetem a kutyámat akkor rákos lesz?










Mi acanával neveltük fel a 2 kutyánkat, aztán átálltunk pedigree-re. Fokozatosan szoktattuk át és a székletük, szép kemény és barna, ahogy kell és amilyen acanánál is volt. +házi kosztot is kapnak. Előző kutyáink is ezt ették, 12 és 14 évig éltek. mostaniaknak sincs semmi bajuk.
mindenki döntse el maga ezután.
2 rákos kutyánk volt, mindkettő 10 év fölött lett rákos és 14 évig éltek, egyik pedigreet evett, a másik húst és zöldséget, tojást-házilag volt összeállítva a kajája. Akkoriban még nem is voltak tápok igazán, pedigreevel és anélkül egyaránt szép kort éltek meg és mindkettő rákban pusztult el.
ezt is döntse el mindenki maga.mi azzal etetünk és házi koszttal.





amikor vágják a vágohidon az állatot fűrészport teritenek alá, erre folyik a vér, ezt szedik össze és ezt rakják bele a chappibe, darlingba hasonló vackokba
teletömig izesitő anyaggal hogy a kutya megegye
teletömig gabonával mert az olcso ...
szerinted jót tesz ez egy állatnak?





Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!