Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Francia bulldognak milyen...

Francia bulldognak milyen Junior tápot javasolnátok?

Figyelt kérdés

10 hetes lesz és eddig Royal Canin Startert kapott ami nagyon jó volt, de az ugye 2 hónapos korig van, váltani szerettem volna Juniorra, így megvettem a Royal Canin Juniort kimondottan francia bulldognak valót. nagyon keveset tettem keverve a starter tápja mellé, hogy ne hirtelen váltsak kb 7-8 szemet, de hasmenése van, és arra gyanakszok ettől.

milyen prémium tápot tudnátok javasolni, ami esetleg nektek bevállt ha ilyen probléma volt, illetve bármi tanács? ár nem számít


2018. okt. 15. 16:54
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Kimondottan francia bulldog táp 😂😂 az csak egy marketing fogás hogy megvedd a drága, egyébként nem olyan jó royal canint.


Real nature tápok nagyon jók, taste of the wild, brit, purina...

2018. okt. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

A Royal Canin egyáltalán nem jó táp. Tele van kukoricával, alig van benne hús és az is csak valami melléktermék (értsd: a vágóhídról lekerülő szemét) , ízfokozókkal tele. És még van pofájuk ezért a szemétért pénzt kérni.

És az előttem lévőnek abban is igaza van, hogy ez a "fajtatáp" csak parasztvakítás. Ilyen nincs, nekem elhiheted,érdemlegesem semmiben nem különbözik a többi kistestű fajtatáptól.


Amit ajánlani tudok, az a Carnilove, Brit Care, Taste of the wild, N&D, Marp, Doxneo. Nézegesd, melyiket könnyebb beszerezned, melyik szimpatikusabb. Jól csináltad, hogy fokozatosan kezdted átszoktatni, úgy kell.

2018. okt. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!