Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol tudok ingyen kapni szoba...

Hol tudok ingyen kapni szoba kutyát ajándékba?

Figyelt kérdés
Már egy csomó hirdetést böngésztem, de nagyon sok pénzt kérnek érte!légyszi írjatok
2010. jún. 21. 15:46
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
61%

lehetőleg szuka legyen ugye? és persze a kislányodnak kell, aki beteg, és minden álma egy yorki... kamu szöveg.

menj el egy menhelyre, és hozz el egy kis méretű kutyát, ha nincs pénzed. én nem szoktam a menhelyet ajánlani, de az ilyen fillérb.szó embereknek muszáj.


további szép napot

2010. jún. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Egy kutya tartása is nagyon sok pénz. oltatni kell etetni stb..azt ki fogod tudni fizetni? amúgy próbálkozz az állatmenhelyeken
2010. jún. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Menj el egy menhelyre. Az se lesz ingyen (mert ingyen semmi nincs) és készülj fel az oltásokra is.
2010. jún. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim válasza:
23%
az expressz oldalon, olykor szoktak ingyen adni kutyusokat, fajtatisztákat, picikéket... mint pl...yorkshire...de sűrűn kell nézni, és le kell csapni rá, de ezek többnyire nem kölyök kutyusok, hanem, 1-2 éves rendkívüli...családi..stb okok miatt elajándékozott kutyusok szoktak lenni.
2010. jún. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
100%
Bár szerintem nem csak egy fajtatiszta kutyus tud aranyos lenni, a helyedben én is menhelyről hoznék, ha nincs pénzem, ráadásul, segítesz egy kutyuson...! sok sikert.
2010. jún. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Kedves első!

Rendkívül bunkó volt a válaszod, megfogsz lepődni, nem a kislányomnak kell, hanem nekem:)

2010. jún. 21. 15:56
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Nézz körül menhelyeken, a neten a fajtamentőknél.Meglepődsz, hogy mennyi nem keverék kutya a van, amit örökbe fogadhatsz.
2010. jún. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Van jópár fajta szobakutya.talán ha elmondád milyen fajta kell?

Vagy mindegy csak divatban legyen,olcsó legyen,egészséges legyen,lehessen vele felvágni,ne egyen sokat,de tudjun mindent magától megne kelljen már nevelni,okos legyen?

Igaz?Vagy van még valamilyen elvárás?


Egyébként tényleg mond meg milyen fajta kéne kéne.:)

2010. jún. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

[link]


tessék: pincsik, spiccek, foxik, tacskók ... ingyen és korlátlan mennyiségben


például: [link]

[link]

[link]

2010. jún. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
90%
Én megmondom ha te is megmondod hol kapok audit vagy lexust ingyen.
2010. jún. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!