Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért hányták ki a kutyák a...

Miért hányták ki a kutyák a mézet?

Figyelt kérdés
Két 3 hónapos palotapincsinek adtam mézet és kb 5 perc után kihányták.

2018. aug. 19. 15:42
 1/5 anonim ***** válasza:
98%
Miért adtad nekik?
2018. aug. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
talán mert a kutya a húsevő.
2018. aug. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
mert gondoltam hogy egeszseges
2018. aug. 19. 16:00
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A kötél is keresi a kötelet. Képzeld, ami az embernek egészséges, az a kutyának az esetek többségében nem.
2018. aug. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
67%
Rosszul gondoltad. Nézz utána megbízható helyen a kutyák etetésének, mert sok dolog ami az embernek egészséges nekik nem jó, vagy egyenesen mérgező. Ha magas hústartalmú, minőségi táppal etetsz, akkor a kutya minden szükséges tápanyagot megkap, és nem kell mellé mindenféle kétes hatású kiegészítő. Jutalomfalatnak 100%-ban állati eredetű dolgokat érdemes adni, pl. szárított vagy főtt hús. Emberi étel maradékot csak akkor adj neki, ha nem túl zsíros, nem fűszeres, és biztos vagy benne, hogy nem káros az emésztésére. Főzhetsz is neki: én például előkészítem a húslevest, és a húsból, répából belsőségekből teszek fel egy külön adagot a kutyának, amiben nincs hagyma, fűszer stb. Sok húsos étellel csinálhatod hasonlóan. Így nem kell külön időt tölteni vele, viszont jobban oda kell figyelni a tápanyagokra. Ha egyszerűen meg akarod úszni az etetést, érdemesebb megvenni egy jó minőségű tápot.
2018. aug. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!