Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem áll el a vérzés a körömvág...

Nem áll el a vérzés a körömvágás után a kutyánál?

Figyelt kérdés
Műtéten volt reggel, altatásban le is vágták a körmét, de az egyiknél nem áll el a vérzés több órája. Az állatdoki 3 óra múlva fog csak rendelni, de addig mit csináljak vele?
2018. aug. 7. 16:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél rá betadint és nyomd pár percig finoman egy zsebkendővel! Ha utána is vérzik mindenképp orvos, az én kutyámnak is vérzett mikor levágták a körmét orvosnál, de mire hazaértünk - 15 perc - elállt. Ha sokáig vérzés az nem jó, és annak komoly oka van!
2018. aug. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
29%
ugyesek voltak...
2018. aug. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Timsó vérzéscsillapító hatású, ha van otthon. Ha nincs, akkor én bekötném gézlappal. Megjegyzem gyönyörű orvos lehetett, hogy körömvágás után több körme is vérzett neki... Egy mezei kutyakozmetikus állítom, hogy jobb munkát végzett volna.
2018. aug. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%

Amíg az orvosig eljutsz, ha tudsz nyomókötést is tehetsz rá.


[link]

2018. aug. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%

Több órája nézed ahogy vérzik a kutyád,de patikába nem szaladtál volna el vérzéscsillapítóért.

Nem kell ehhez orvos,szaladj le a gyógyszertárba és kérj vérzéscsillapító spray-t.

2018. aug. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Vagy 2 óráig még kábán nézelődött-aludt műtét után. Többször voltak szünetek, amikor nem vérzett (amikor végre lefeküdt nyugiban), hívtam az állatdokit is, aki szerint magától eláll, ne aggódjak. Kapott rá kötést + fertőtlenítőt, most úgy néz ki tényleg nem vérzik többet, hiába járkál.

Azért nem úgy kell elképzelni, hogy ömlött a vér belőle, de ez pont a beteg lába (izomsorvadás) és mint kiderült itt nem alvad jól valamiért a vére. Csak bepánikoltam...

2018. aug. 7. 19:32
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor jo :)
2018. aug. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!