Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért rágja, kaparja a kutyám...

Miért rágja, kaparja a kutyám a kutya ágyat?

Figyelt kérdés

2 éves, és már 1 éves kora előtt leszokott a dolgot szétszedéséről. Már semmit nem rág meg régóta, semmit nem szed szét. A kiságy már több éves, ugyanis van egy idősebb kutyám, aki imád rajta feküdni. Egy kutyaágy van, mert a másik kutyám vagy a földön, vagy az ágyunkban szundizik (nagyon ritkán a kutyaágyban, amikor a másik kutya nem fekszik benne). Vettünk volna neki is, de nem tart rá igényt.

2 napja kezdődött, hogy a 2 éves kutyám odamegy a kiságyhoz, és kaparja. Először azt hittem, hogy alatta van egy játékuk. Most már rágja is, foggal húzza, viszi arrébb.

Miért csinálja ezt? Mit akar jelenteni? Esetleg kipróbáljam, hogy veszek neki is egyet, ami a sajátja?

Nagyon furcsa, hogy rágja, rázza a szájával a párna részét, a lábával kaparja. Olyan, mintha ásna.

Természetesen rászóltam, akkor abbahagyta. Amúgy nagyon szófogadó kutya.


2018. júl. 15. 16:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Ezt én sem tudom,pedig egy csomó rágható jatékot kapott,s még is valamiért a kutya ágy kell neki
2018. júl. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!