Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Cavalier king charles spaniel...

Cavalier king charles spaniel kiskutyust szeretnek venni, tudtok ajanlani megbizhato tenyesztot?

Figyelt kérdés
lehetoleg torzskonyvezetett szeretnek de ha van megbizhato,aki nem ad torzskonyvet, azis megfelel.elore is koszonom :)
2018. jún. 11. 15:25
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

EZ NAGYON BECSULENDO HOGY BEFOGADTATOK EGY KUTYUST

en is gondolkodtam h menhelyrol fogadok be, csak a parom ettol kicsit tartozkodik.nem azert mert nem sajnalja vagy szeretne onnan hanem aggodik h beteg lesz mi pedig megszertjuk stb

2018. jún. 11. 22:43
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs azzal gond, ha nem akartok menhelyről kutyát.

Ha van egy fajta, amire vágysz, és jó helyről veszed, nem olyantól, aki a disznóólban elleti a szerencsétlen szukáit, akkor nem baj az.

Nem muszáj mindenkinek menhelyes kutya.

Ha nem találjuk meg azt a szerencsétlen kutyát, én is tenyésztőtől vettem volna, és nem megyek menhelyre, de amikor már ott volt szó szerint a halál szélén (még a legyek is beköpték), nem tudtam otthagyni már.

De azóta is ugyanúgy vágyom egy csíkos bokszerre, remélem, egyszer lesz is :)

2018. jún. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!