Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Remeg a kiskutya! Mit csinálja...

Remeg a kiskutya! Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

Talált kutya, tegnap óta van nálunk. Azt sem tudjuk, mennyi idős, 3 hónapostól nem lehet több. Keverék. Délelőtt még eleven volt, követett mindenhová, játszott. Most csak fekszik és remeg. Álmában is remegett. Nem eszik, inni is csak egy-egy kortyot, ha oda rakom az itatóhoz. Tejjel és vízzel is próbálkoztam. Jó húsban van egyébként, nem éheztethették.

Mivel más dolgom volt, elkerítettem neki egy részt a teraszon. Amikor egyedül hagytam, mindig nagyon sírt. Lehet, hogy fél? Most ide bújt hozzám, szóval nem hiszem, hogy elveszítette volna a bizalmát. Itt remeg és ugat álmában.

Az állatorvos nem veszi fel a telefont😠😠


2018. máj. 29. 16:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Beteg. Láza is lehet, azért remeg. Keríts egy állatorvost!!!
2018. máj. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne adj már neki tejet... Attól csak menni fog a hasa, meg rosszul lesz.
2018. máj. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Beteg, egy ilyen kiskutya nagyon hamar kiszárad ha nem eszik és iszik, megy a hasa. Keríts egy ügyeletes állatorvost vagy add le egy menhelyen mert ha így "jótét lélekként" kirakod egy elkerített részre a telefonon és nézed szenvedni akkor csak meghal.

Egyébként is lehet valakié, kell egy chipet olvastatni.

2018. máj. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!